it’a an amazing place, very relax in the middle of the afternoon. The musis@is very relaxing greek and staff is cook. Try the mussles in feta sauce and ouzzie.. amazing!
Πολύ ιδιαίτερη τοποθεσία!Θυμίζει κάτι από ταινία!Εξαιρετικό φαγητό και σέρβις!Μερίδες καλές και τιμές ανάλογες της καλής ποιότητας!Ψαρονέφρι με γραβιέρα τέλεια επιλογή!
Κάντε ένα ταξίδι στην γεύση και απολαύστε νόστιμα κρητικά εδέσματα στο πιο γραφικό σημείο της πόλης!Κλείστε τραπέζι γρήγορα κι εύκολα από την e-table.gr! 続きを見る