PxPixel
UPDATE July 15, 2020: We have updated our Privacy Policy. Our Consumer Services Privacy Policy and Enterprise Services Privacy Policy will become effective on August 20, 2020. If you use our services on or after August 20, 2020, you will have accepted our new policies.
X
the uniclub

the uniclub

FacebookTwitterWebsite

Aslında uniclub anlatılamayan bir yapı, yakınlaştıkça netleşen bir sanat eseri belki de. Pazarlama dünyasındaki gereksinime karşılık olmuş ; 'kitleye Özel iletişimi' savunmuş; vizyonunu paylaşan markalarla çalışmanın ödülü olarak da logosunun altında renkli, şımarık, pazarlama ruhlu youth ile disiplinli, satış odaklı saha ekibi zone 'u yan yana koymuş bir yapı. Youth ile tanıdığı pazarı zone'a anlatan zone ile yaşadığı profesyonelliği youth a katan ve 'the' olmayı sonuna kadar hakeden bir yapı. 2001 yılınndan bugüne yalnız gelen uniclub; bugün kanatları altında youth ile zone'a yer veriyor ama yarın bunların yanına mobil pazarlamayı, PR çalışmalarını hatta AtL iletişim hizmetlerini katmayı hedefliyor. Bizi 'the' yapan kurallarımızla, bizi biz yapan ajans içi markalarımızla pazarlama denizinde yelkenler fora!

Istanbul, Türkiye
  • 11 Tip
  • 544 フォロワー
  • 0 フォロー中
  • 2 個のリスト
the uniclubさんのリスト in すべての都市
  • Şişli
  • Istanbul
  • すべての都市
the uniclubさんのお気に入りの街
Şişli
1 Tip
Istanbul
3 Tips
もっと読み込む
the uniclubさんは、まだ誰もフォローしていません。
もっと読み込む
the uniclubさんの最近のTip
保存
"Marmara Üniversitesi'nde 52046 genç öğrenci bulunmaktadır ve bu öğrencilerin 2848 doktora öğrencisidir."
the uniclubthe uniclub · 9月 5, 2011
大学
· Kadıköy, トルコ共和国
保存
"İşletme Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı'nın yer aldığı, İstanbul'un göbeğinde bir çok gencin eğitim aldığı kampüstür. Yemekleri lezzetlidir."
the uniclubthe uniclub · 8月 25, 2011
大学
· Şişli, トルコ共和国
保存
"Türkiye'nin tek süper bilgisayarı İTÜ Ayağaza kampüsü Bİlişim Enstitüsü'nde bulunmaktadır. Şirketlerin ve firmaların hizmetine açıktır."
the uniclubthe uniclub · 8月 23, 2011
大学
· Sarıyer, トルコ共和国
保存
"Parlak inovatif fikileriniz varsa İTÜ Ayazağa kampüsünde bulunan Teknokent'e uğrayarak, Sanayi Bakanlığı desteğiyle projeleriniz hayata geçirebilirsiniz."
the uniclubthe uniclub · 8月 23, 2011
大学
· Sarıyer, トルコ共和国
保存
"Sabahları ıhlamur kokuları eşliğinde derslere girebileceğiz kampüs."
the uniclubthe uniclub · 8月 19, 2011
大学
· Sarıyer, トルコ共和国
保存
"İstanbul'da okuyan herhangi bir öğrenci de olsanız, Boğaziçi Güney kampüsünde arkadaşlarınızla sabahlamadan öğrencilik hayatınızda hep bir eksiklik olacaktır."
the uniclubthe uniclub · 8月 18, 2011
大学
· Sarıyer, トルコ共和国